fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Beseda – uplatnění po/při RD

Ve spolupráci s mateřským centrem Andílci v Hrotovicích jsme připravili sérii zajímavých besed převážně pak pro rodiče s malými dětmi. Doporučujeme navštívit všechny besedy, protože se budou týkat různých témat, zúčastnit se můžete samozřejmě i jednotlivých besed na téma, které Vás třeba zrovna pálí.

  • Uplatnění na trhu práce po/při rodičovské či mateřské dovolené (středa 27.3.2019, 9:30 – 11:30)
  • Jak napsat životopis a motivační dopis (středa 24.4.2019, 9:30 – 11:30)
  • Jak se připravit na pohovor a praktické ukázky (středa 22.5.2019, 9:30 – 11:30)
  • Work-life balance aneb jak skloubit práci a rodinu a být v pohodě (25.9.2019, 9:30 – 11:30)

Již ve středu 27.3. 2019 se můžete těšit na první besedu na téma uplatnění na trhu po RD. Na co se můžete těšit? Na začátek si nasdílíme své zkušenosti s trhem práce v pozici rodičů , dále se dozvíte můj příběh, jak jsem začala při rodičovské drobně podnikat, jaký byl potom můj návrat do práce, když jsem dcerku ve 3 letech vedla poprvé do školky a jaký byl rozjezd mého podnikání na full-time se zaměstnanci, když dcerce byly čerstvě 4 roky. S dcerkou jsem natočila video na téma V první roli mámou.

Povíme si také nějakou teorii o tom, na co máme ze zákona jako rodiče právo. Jak je to s pracovním poměrem či podnikáním při mateřské a rodičovské, co se týče případných státních odvodů aj. Věděli jste, že po návratu do práce po RD prožíváme tzn. pracovní šestinedělí a jak se projevuje? Na co si dát při novém startu bacha a jak se finančně ohodnotit. Povíme si také o místních firmách a flexibilních formách, které umožňují rodičům po RD jako je home office, zkrácený úvazek, dohody mimo pracovní poměr a mnoho, mnoho dalšího.

Uplatnění na trhu práceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *