O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Byznysženky – koučink v přírodě 28.5.2017

Srdečně zveme všechny ženy, které řeší pracovní témata, aby se k nám připojily tuto neděli 28.5. 2017 od 14:00-18:00 na skupinový koučink. Čeká nás procházka přírodou s profesionální koučkou Zuzanou DudkovouSraz je ve 14 hod na parkovišti u Penny marketu (Rafaelova 1120, Třebíč), návrat bude na stejné místo. 

Skupinový koučink v pohybu umožní každému, aby pojmenoval a zmapoval svoje téma. Velmi pravděpodobně si odnesete konkrétní nové nápady a chuť udělat něco, co vás přiblíží k naplnění některého z vašich záměrů. Využijeme i skupinové dynamiky, velmi pravděpodobně vás inspirují témata a příběhy spoluženek.

S sebou si vemte papír a tužku (desky, sešit nebo něco na čem se dá v přírodě psát/kreslit, případně i na co si občas sednete), kdo má doma tak kancelářské lepidlo, možno i pastelky nebo fixy. Pití, pokud chcete tak jídlo. Pohodlné oblečení a obuv (kdo používá 😊). Svoje aktuální téma si můžete připravit předem nebo ho můžete hledat až na místě, vše je ok.

Máme domluvené místo srazu, dále půjdeme tam a tudy, kudy nás to jako skupinu potáhne, není předem daná trasa, jdeme spolu, můžeme spolu mluvit, můžeme spolu mlčet, smyslem je taky setkat se každý sám se sebou. Po cestě se něco bude dít, velmi pravděpodobně se to nějak bude týkat vašeho tématu, přinese vám to nové podněty a nakonec nějak zase dojdeme zpět tam, odkud jsme vyšly, ale už to bude jiné.
Těší se na Vás zkušený kouč Zuzana Dudková.

Cena: 200 Kč/osoba

Více o byznysženkách najdete ve videu ZDE

Pokud máte zájem, tak se přihlašte přes pozvánku na FB skupině byznysženky ZDE či se ozvěte koučce Zuzaně Dudkové na tel. 608 881 269.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *