76
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce76

David Veis a Jindřich Čermák: o cestě k fotce a videu

Když jsme s kolegyňkou Janou Jandovou absolvovaly půlroční kurz na online marketing, tak byl též součástí víkendový fotokurz. Seznámily jsme se tam s úžasnými fotografy Davidem Veisem a Jindrou Čermákem, kteří nás v naší foto/video dráze neskutečně posunuli. Díky, díky, díky!

Po fotokurzu jsme si domluvily ještě speciální celodenní školení s Jindrou na natáčení a potřebnou video techniku. Sumasumárum jsme díky oběma chlapíkům získaly obrovské know-how, které jsme pak následující měsíce i roky zpracovávaly, zkoušely novinky, nakoupily novou techniku. Výsledky můžete pozorovat v našech nejnovějších videích na Youtube kanálu.

A protože by bylo škoda, abychom vám kus toho jejich know-how také nepředaly, tak jsme s nimi domluvily společné natáčení a vzniklo z toho hned několik skvělých praktických tutoriálů na promo fotografii, promo video a techniku a použití klíčovacího plátna v exteriéru. Všechno vám nabízíme v kurzu podnikavých duší PROPAGAČNÍ FOTO, VIDEO, AUDIO a přidáváme k tomu ještě další praktické tutoriály na práci s úpravou fotografie, střih videa a tvorbu podcastu.

Ukázku našeho rozhovoru můžete skouknout níže, celý rozhovor pak najdete zde: David Veis a Jindřich Čermák.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *