fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Děkujeme!

Moc děkujeme.  Děkujeme za důvěru našich klientů, kteří se na nás obrací, když hledají nové pracovníky. Děkujeme kandidátům, kteří se na nás obrací, když chtějí najít fajn práci. Děkujeme Vám všem za to, že můžeme dělat práci, která nás baví, a která má smysl.

Kandidáti mají naše služby zdarma. Sem tam dostaneme nějaký ten drobný dáreček od kandidátů, jako tento týden, a to samozřejmě moc potěší. Šárka si teď například trhla rekord v nejrychlejším nástupu do firmy. Přišla k nám do kanceláře kandidátka zeptat na pracovní nabídky pro ni. Tak nějak počítala, že jí to bude trvat měsíce, než něco zajímavého najde. Šárka měla zrovna novou fajn nabídku práce, na kterou se paní skvěle hodila. Všechno to tedy spolu probraly a domluvily se, že kandidátku doporučíme klientovi a hned po našem pohovoru v kanceláři jsme odeslali potřebné doporučení. Ještě týž den klient volal a pozval si paní kandidátku na pohovor na odpoledne. Druhý den ráno nastoupila. Sami jsme tomu nevěřili. Byl to nás nejrychlejší nábor, který jen tak něco nepřekoná.

Kandidátka k nám po měsíci v nové práci přišla do kanceláře s dárečkem a poděkováním. Je v práci moc spokojená. Z takových situací jsme někdy dost naměkko. Jsme holt jenom ženské a tuto práci děláme srdcem. Je krásné si uvědomovat, že naše práce má fakt smysl. Uvědomujeme si také, že měníme lidem životy. Práce je důležitá součást našeho života, a když nejsme spokojení v práci, tak i ostatní oblasti našeho života trpí. Je to tedy pro nás docela i zodpovědnost, abychom Vám doporučili takovou práci, kde budete spokojeni. A to je přesně naše práce… kterou máme moc rádi.

Děkujeme za to, že můžeme dělat, co nás baví.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *