fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Důležitost vzdělávání

V září odstartoval půlroční projekt pod názvem Rozvíjím svůj svět. Dvacet žen z Vysočiny se vydalo na cestu seberozvoje, hledání svých silných a slabých stránek a následující půl rok se budou vzdělávat v oblasti podnikání, tvořit podnikatelský plán a připravovat se na start podnikání. Je mi velkou ctí, že v tomto projektu jsem dostala příležitost fungovat jako mentorka pro účastnice. Snad jim moje zkušenosti a můj přístup k podnikání a životu vůbec pomůže při realizaci svých snů.

Už první setkání dne 13. 9. v Radešínské Svratce na Žďársku bylo velmi plodné a potvrdilo, jak je v dnešní době důležité se spolu fyzicky setkávat, vzdělávat se, sdílet si své příběhy, informace a navzájem se podporovat. V dnešní době je všechno tak nějak zrychlené a máme všichni málo času sami na sebe, na oblast vzdělávání zapomínáme. Vzdělávání a sebe-rozvoj považuji za klíčovou záležitost pro to, abychom dnešním světě obstáli, někdy i přežili. Tento a podobné projekty jsou výbornou záležitostí pro ženy, které se zde mohou naučit zhodnotit své kvality, zkušenosti a vydat se svoji vlastní cestou. Všem moc fandím!

Pokud Vás výše zmíněné zaujalo a rádi byste se též vzdělávali a a setkávali v ženském podnikatelském kruhu, tak zavítejte na webovky třebíčského projektu pro aktivní ženy z Vysočiny – Byznysženky.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *