O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Fotky z Vysočiny

V rámci plánovaného projektu Nový start na Vysočině, který spustíme zanedlouho, bychom rádi sesbírali co nejvíce foteček zobrazujících naši krásnou Vysočinu a chtěli bychom tímto požádat všechny profi i amatérské fotografy, aby nám nějaké fotečky věnovali.

Z foteček sestavíme stolní týdenní kalendář pro naše klienty a kalendář také věnujeme na dražbu do aukce na finanční podporu rodiny nemocného Kubíka z Třebíče, kterému diagnostikovali leukémii a jeho rodina se ocitla ve finanční krizi.

Každý, kdo nám daruje fotečku, kterou použijeme dostane také výsledný kalendář na rok 2017, bude u fotečky uveden jako autor, na úvodní stránce bude také poděkování všem autorům s uvedením jejich kontaktů (webové stránky apod.)

Máme fotečky převážně z Třebíčského regionu a Ždárska, přivítali bychom fotečky z Jihlavska, Pelhřimovska, Havlíčkobrodska – přírodu, památky, zobrazující různá roční období.  Moc děkuji všem, kteří nás obdarují krásnými fotografiemi z různých koutů Vysočiny. Pro inspiraci přikládám fotečky od: Vybíral Stanislav, Štěpán Dvořák, Jakub Mertl, Dáša Kubíková, Michaela Nedvědická aj. Fotečky prosím posílejte v plném rozlišení na: zuzana.zateckova@novystart.com do 27.11.2016.

Děkujeme!!!

Fotogalerie zde

 

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *