O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Grafický designer a účetní – co je spojuje?

Co může mít společného grafický designer s účetní? ➡️ Podnikavé duše!

Naše agentura od začátku svého působení pomáhá lidem najít fajn práci a to jak do zaměstnaneckého poměru, čemuž se věnujeme nejvíce, ale k tomu také pomáhá začínajícím podnikatelům rozjet své podnikání.

Rozhodli jsme se teď oblasti podnikání věnovat více energie, protože si ji určitě zaslouží.  Založili jsme tedy nový projekt s názvem Podnikavé duše 👻 , který může sloužit právě začínajícím podnikatelům k tomu, aby zde načerpali potřebné informace. Hotový program bude v zimě k dispozici na webu www.podnikaveduse.cz, zatím najdete první informace na FB stránkách.

Točíme s odborníky rozhovory, tutoriály a pomalu vše vypouštíme do světa. Tento týden jsme točili rozhovor o podnikání s grafickým designerem Lukášem Fischerem, který nám vytvořil webovky Nového startu a stojí za dalšími zajímavými projekty. Mluvili jsme s ním o jeho podnikání a potom jsme s ním natočili také odborný tutoriál o tvorbě a správě webu.

Dále jsme točili rozhovor o podnikání s pohodovou účetní Renatou Mládkovou, která nás pak v druhé části rozhovoru seznámí s účtováním živnostníků, společností či spolků. Paní Mládková je opravdu kapacita v oboru a díky tomu, že též přednáší na škole, umí krásně a srozumitelně představit účtování pro podnikatele v praxi. Příběhy obou podnikatelů nasdílíme již brzy.

Grafický designer Lukáš Fischer

Renata Mládková – účetní, jakou by si přál každý

Backstage: Mimoni nám pomáhají představit si naše publikum

Backstage: Naše stážistka Jana Jandová při rozhovoru o jejím (ne)povedeném webu s Lukášem Fischerem

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *