O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

K prodeji stolní kalendář s krásami Vysočiny

Nabízíme k prodeji stolní kalendář, který jsme původně vytvořili pro naše klienty jako vánoční dárek. Při samotné tvorbě kalendáře jsme si uvědomili, že by byla škoda ho nešířit dále a celý projekt jste spojili s charitativním účelem. A tak vznikl originální kalendář, do kterého nám poskytli nádherné fotečky profi i amatérští fotografové bez nároku na honorář. Všem fotografům, kteří nám poskytli fotečky moc moc děkujeme.

Protože v kalendáři je převážně zachycena příroda na Vysočině, přidali jsme do kalendáře také lunární a sluneční cykly, informaci o úplňcích o slunovratech, rovnodennostech a dalších prastarých pohanských svátcích, ke kterým si znovu hledáme cestu.

Kalendář nabízíme za 180 Kč a výtěžek z kalendářů půjde na podporu rodiny ročního chlapečka Kubíka Novotného z Třebíče, který onemocněl leukémií a jeho 5ti členná rodina se dostala do tíživé životní a finanční situace.

Kalendář je možné zakoupit u nás v kanceláři či ve Zdravíčku v Třebíči či Vege Bistru. Přikládáme vzorek fotografií z kalendáře pro Vaši představu.

img_3027 img_3033 img_3034 img_3038 img_3039 img_3043 img_3044 img_3045 img_3049img_3048Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *