O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Kalendář Vysočina 2018

Je nám ctí Vám představit již druhý stolní kalendář, který jsme vydali na vlastní náklady a tentokrát jsme si na něm dali opravdu záležet. Letos se nám ozvali na naši výzvu fotografové z celé Vysočiny, měli jsme tedy opravdu z čeho vybírat. Fotografům moc moc děkujeme, důležité je zmínit, že poskytli svoje nejlepší kousky úplně zdarma, aby mohli být součástí našeho kalendáře, který podpoří jako loni dobrou věc.

Tentokrát vybrané penízky poputují do klubu Sovička v Třebíči. Klub je alternativou mateřské školy, rodiče zastávají principy respektujícího individuálního přístupu k dětem, vše si hradí ze svých prostředků, tak tímto tomuto skvělému klubu alespoň trochu pomůžeme.

Kalendář nabízíme za cenu 200 Kč.

Objednávat můžete na tel. 775 080 805 či na mailu zuzana.zateckova@novystart.com. Kalendář je v naší kanceláři na Karlovo nám. 62/51 v Třebíči k vyzvednutí až do vyprodání každý den od 8:30-15:00 hod.

Chcete kalendář zdarma? Tak hlasujte v naší soutěži! Stačí správně zodpovědět naši otázku a kalendář je Váš! Více o soutěži najdete ZDE.

Více informací zde:

Soutěžte ZDE.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *