75
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce75

Martin Dostál: svět vývojářů

Nakoukněte s námi do světa podnikavých vývojářů. Jak dlouho trvá zhruba vývoj nového softwaru a co to všechno obnáší?  Martin Dostál nám v rozhovoru pro PODNIKAVÉ DUŠE nasdílel svoji podnikatelskou cestu i se všemi přešlapy a omyly, které udělal. Jeho příběh je velmi inspirující a za jeho férový přístup k zákazníkům musíme jen zatleskat!

Svými produkty usnadňuje dalším podnikatelům život. Například tolik nudnou fakturaci můžete řešit automatizovaně přes program Vyfakturuj, v členské sekci kurzu JAK NA ÚČETNICTVÍ přinášíme podrobný tutoriál, jak nám automatizovaná fakturace usnadní život a co všechno v programu můžeme dělat a nastavit.

Chcete na svém webu prodávat ebooky, kurzy, vouchery? Tak to by se vám mohl hodit jejich SimpleShop, který přesně tohle řeší. Podrobný tutoriál, jak nastavit prodejní formulář na web a jak ho dále používat přinášíme v členské sekci kurzu TVOŘÍME WEB. Pokud jsme organizátoři velkých akcí, tak by se vám mohl hodit jejich systém na rychlé odbavení hostů SimpleTicket.

Pro vývojáře máme spoustu zajímavých pracovních nabídek, tak jestli vás tato oblast zajímá, mrkněte na aktuální PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI.

A teď už Martin a jeho příběh. Audio verzi si pak můžete stáhnout pod videem:

Podcast

Audio verzi příběhu Martina Dostála si můžete poslechnout či stáhnout zde:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *