fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Narozeniny řádně oslaveny

V květnu jsme oslavili úžasné 2leté výročí naší agentury Nový start. Říká se, že v podnikání jsou rozhodující první 2 roky, že pokud podnikatel přežije první dva roky, je to dobrý signál pro další úspěch v podnikání. A my jsme přežili a nejen to 🙂 Daří se nám nadále se rozvíjet. Začínala jsem sama v malinké kanceláři, během těchto dvou let jsme se přestěhovali do větších prostor, náš tým se rozrostl na 3 konzultantky a 1 praktikantku, roste počet klientů, kteří nás sami kontaktují a kandidátů, kteří přes nás hledají práci. A já za to děkuji. Splnil se mi sen, který jsem před 2lety měla. Využít své zkušenosti, být nápomocna lidem, aby našli práci, kde je to bude též bavit, skloubit vše s rodinným životem a ještě si vydělávat fajn peníze. Vše se mi splnilo nad očekávání, a tak tímto DĚKUJI holkám z našeho týmu, děkuji našim úžasným klientům a taky všem kandidátům, kteří se na nás obracejí – bez Vás všech bychom nebyli.

Oslavu jsme uspořádali na našem skromném nádvoříčku před kanceláří v pátek 11. 5.  a skvěle jsme si to všichni užili. Přišlo pár klientů i kandidátů, také lidé z ulice a turisté. Byl to moc fajn večírek, na který budeme všichni dlouho vzpomínat.

Podnikat v dnešní době není jednoduché, ale když se to chytí od začátku za správný konec, může být podnikání prostě jedno velké úžasné dobrodružství. V létě chystám nový on-line program pro začínající podnikatele, tak se těšte. Ráda zde nasdílím všechny své zkušenosti a věci, na které jsem přišla. Nasdílím chyby, které jsem zbytečně učinila. Těšte se na rozhovory s ajťáky, programátory webu, účetní, markeťačkou – prostě s důležitými lidmi, bez kterých by správné podnikání nefungovalo. Už teď se těším, až můj další sen o tomto projektu pro podnikatele začnu realizovat a pak Vám ho představím.

Třeba pak budu zase já na Vaší 2leté narozeninové podnikatelské oslavě 🙂

 

2 roky si žádají také dětský dortík 🙂

Celý náš team na oslavičce (zleva: Pavla, Zuzka, Šárka, Stáňa)

Zašli si popovídat naši kandidáti

Také turisty jsme nalákali na perfektní cimbálovku

Náš oblíbený klient se za námi též zastavil na vínko

A když začalo trochu krápat, tak jsme si poradili 🙂

Naše Pavla a úžasná cimbálovka CM Kyničan z Brněnska

A závěrečné týmové večerní „mejdlo“Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *