73
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce73

Někdy je podnikání ta pravá cesta

Když vás práce už nenaplňuje, možná je to také proto, že svoji odbornost příliš nevyužíváte a třeba vás i napadne, zda byste svoje know-how zužitkovali v podnikání. Ano, i toto je možné. Někdo se do podnikání hodí a druhému zase vyhovuje jistota pracovního poměru. Jaký jste typ člověka si můžete zjistit v osobnostní diagnostice, kterou máme k dispozici na webu.

Oblasti podnikání se věnujeme také a už téměř rok zpracováváme praktické informace a rozhovory s odborníky do projektu Podnikavé duše. Členská sekce je zatím ve fázi tvorby, je toho opravdu, opravdu hodně.

Za poslední měsíc jsme stačily natočit hned 4 rozhovory, které brzy zveřejníme:

Veronika Chromá, předsedkyně Mateřského centra v Hrotovicích nám prozradila svůj příběh a co to obnáší řídit neziskovku a řešit dotace:

Veronika Chromá v rozhovoru pro Podnikavé duše

David Šetek, marketingový specialista a web programátor, host DVTV, nám v rozhovoru popovídal o jeho projektech v oblasti vysokoškolského vzdělávání:

David Šetek pro Podnikavé duše

Fotografové David Veis a Jindřich Čermák nám v rozhovoru prozradili jejich příběh, jak se dostali k založení společné firmy a jak by měla vypadat taková produktová fotka na webovky:

David Veis a Jindřich Čermák pro Podnikavé duše

Petr Mátl, spolujednatel Yashica Digital nám prozradil svůj příběh od zaměstnance po živnostníka až spolumajitele velké společnosti. Naposledy jsme s ním natáčeli odborný tutoriál na téma Search Console, na nepovedené záběry můžete kouknout zde:

Více na webu Podnikavé duše, aktuální informace pak na FB podnikavých duší.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *