76
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce76

Oslavili jsme 4 narozeniny!

Přijde mi to jako chvilka, kdy jsem odešla z postu personalistky nadnárodní společnosti a rozhodla se založit personální agenturu na Třebíčsku, kde bych mohla využít své schopnosti pomáhat lidem v pracovním růstu. Byl to bláhový sen, který se rychle proměnil na skutečnost a 1.5. 2020 jsme oslavili už 4 roky našeho působení!

Za ty 4 roky jsme pomohli už téměř 200 kandidátům k fajn práci. A z toho máme moc velkou radost!

Nutí mě to, abych se ohlédla zpět a poděkovala všem, kdo nám na naší cestě pomohl. Velký dík patří vám, kteří se na nás obracíte s důvěrou změny pracovního místa, také všem personalistům a jednatelům firem, kterým pomáháme hledat fajn zaměstnance a v neposlední řadě mým všem spolupracovníkům, kteří mi se vším pomáhali, protože sama bych to určitě časově nezvládla.

Velký dík patří také programátorovi našeho webu Lukáši Fischerovi, se kterým spolupracuji od samého začátku a zahrnuji ho neustálými požadavky na vylepšení našich webovek, aby pro vás byly uživatelsky přívětivé. Někdy ze mě musí mít hlavu jako balón, stejně jako moji další spolupracovníci, které zahrnuji neustálými a stále trhlejšími nápady 😉Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *