73
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce73

Oslavily jsme 3 roky fungování ♥️

Naši agentura začala oficiálně fungovat 1.5.2016, poté, co jsem si vyřídila založení živnosti, povolení na zprostředkování zaměstnání a pronajala si první kancelář na Žerotínovo nám. Byla jsem zrovna v období, kdy jsem po 9. letech odcházela z pozice personalistky v mezinárodní společnosti a rozhodla jsem se, že si splním svůj sen a budu pomáhat lidem získat jejich vysněný job. Název NOVÝ START byl tak nasnadě. V agentuře jsem začínala sama a první měsíce jsem nevěděla, kam dřív skočit. Jezdila jsem za klienty (firmy z Vysočiny) a domlouvala s nimi spolupráci při hledání jejich zaměstnanců, vytvářela inzeráty, setkávala se s prvními kandidáty na pohovoru. Do toho jsem řešila klasické jobovky začínajícího podnikatele, který vlastně neví o podnikání zhola nic a vše se učí za pochodu. Takže se mi stávalo, že jsem semtam zapomněla vyplnit nějaký formulář ve státní správě, něco nahlásit, něco zaplatit atd.. (proto jsem se rozhodla pro projekt Podnikavé duše – abych podobným začínajícím duším pomohla v těchto těžkých začátcích)

Práce a zakázek jsem měla až nad hlavu, proto jsem byla ráda, když jsem střetla se Šárkou Sedlářovou, která se také nacházela v období, kdy odešla po mnoha letech z firmy z pozice personalistky. Jiskra přeskočila hned na naší první schůzce a za nedlouho jsme spolu začaly spolupracovat. Práce bobtnala, tak jsme využily různých dotačních fondů a daly jsme tak příležitost spoustě žen, které nám pomáhaly vše vyřizovat a zároveň se měly možnost naučit něčemu novému. Nezažily jsme jenom samé super pozitivní zkušenosti, ale také chvíle, kdy nám do smíchu nebylo. Např. když se na nás napojil p. Petr, který si velmi přál s námi spolupracovat a pomoci nám rozjet další pobočky v Jihlavě a do budoucna pak v Havlíčkově Brodě. Od spolupráce jsem si hodně slibovala, ale nakonec vše dopadlo katastrofálně a pan Petr mi doteď dluží peníze, které jsem mu na záloze vyplatila 🙁 Díky této zkušenosti jsem se rozhodla nebudovat další pobočky, ale vše řídit z Třebíčské kanceláře. A nebyl to jediný spolupracovník, který nám připravil horké chvíle. Každopádně každá špatná zkušenost dobrá, co se týče výběru spolupracovníků, tak jsme se hodně poučily a už si lidi do našeho týmu pečlivě vybíráme.

Velký zlom u nás přišel v zimě 2017, kdy jsme se rozhodly přestěhovat do větších prostor. Přibyla nám tím větší zodpovědnost za náklady, ale přibylo více soukromí a komfortu pro uchazeče a naše klienty, kteří u nás kolikrát vedou pohovory s uchazeči. Zároveň se nám vytvořily nová místa k sezení, které jsme mohly nabídnout dalším brigádníkům či zaměstnancům.

Ptáte se nás často, jak tedy vypadá náš současný tým? Kromě stabilní partie personalistek Zuzka + Šárka s námi dlouhodobě s námi spolupracuje vizážistka Janča Jandová, která nám pomáhá točit a zpracovávat videa a pracujeme spolu na projektu Podnikavé duše. Dále jsem velmi vděčná za spolupráci s naší kráskou Sašou Kubíčkovou, která si dodělává magistra a u nás zatím na dlouhodobé brigádě. Našly jsme v ní doslova poklad, šikovnější holčinu jsme si ani nemohly přát. A poslední naše současná posila se jmenuje Verča Noháčková, absolventka marketingu, která nám pomáhá právě s oblastí marketingu. S celým současným týmem jsme oslavily 1.5.2019 naše 3. narozeniny a touto formou všem ženám moc děkuji za jejich bezva práci a přínos! Děkuji také ženám, které nám pomáhaly v minulosti, především pak Evči Skálové, Stáni Spencer a Páji Vackové ♥️

Zde můžete shlédnout fotogalerii z našich narozenin:

Nový start 3 roky

Celý současný tým (zleva): Jana, Zuzka, Šárka, Saša, Verča

Kapela Sakum prdum na narozninách Nový start

Hrála nám úžasná a pohodová kapela Sakum prdum. Děkujeme!

Nový start oslava

Na občerstvení si naši hosti nestěžovali 😉Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *