fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Oslavte s námi 3. narozeniny!

První máj je lásky čas a my jsme přesně na toto datum zahájili před třemi lety svoji činnost. Oslav není nikdy dost a ta naše nese motto:

„I práci můžeš milovat“

Všechny dobré duše, naše kandidáty a klienty z firem zveme na naši oslavu, která se bude konat 1. 5. 2019 od 15 hod. do zhruba 20 hod. na dvorku před naší kanceláří na adrese: Karlovo nám. 62/51 v Třebíči (horní strana náměstí vedle prodejny T-Mobile). K poslechu nám bude hrát kapela Sakum prdum z Vladislavi a dále se můžete těšit na občerstvení všeho možného druhu. Přijďte si s námi popovídat nejenom o práci 😉

Za 3 roky, které fungujeme, jsme ušly velký kus práce a je to hezký moment, kdy se můžeme ohlédnout za tím, co jsme všechno zvládly a kde jsme teď. Od našeho vzniku jsme pomohli najít zajímavou práci zhruba 120 lidem, natočili spoustu zajímavých edukačních videí, vedly desítky přednášek a workshopů. Momentálně spolupracujeme s klienty na Třebíčsku, Velkomeziříčsku, Velkobítešsku, Žďársku, Novoměstsku, Bystřicku, Želetavsku, Dačicku a Jihlavsku. Přijďte to s námi oslavit a držte nám pěsti do dalších let!

Na oslavě se na Vás bude těšit celý náš současný tým: Zuzka, Šárka, Saša, Janča a Verča.

Dejte nám dopředu vědět, že se stavíte pomocí FB události.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *