76
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce76

Radim Hasalík: podnikání v době koronavirové, záznam živého webináře

Do živého webináře jsme si pozvali FB guru Radima Hasalíka, který založil a spravuje největší FB podnikatelské skupiny, kde desetitisíce podnikatelů diskutují nad různými podnikatelskými tématy.

Domluvili jsme se na vzájemné spolupráci s jeho FB podnikatelskými skupinami a propojili své síly, abychom se formou webinářů mohli vzájemně inspirovat, jak řešit aktuální situaci, abychom náš byznys udrželi.

Během webináře jsme zmínili hlavní podnikatelská témata, která se teď se ve skupinách řeší a Radim nám nasdílel svůj vlastní příklad – jak on řeší koronavirovou krizi, jaký dopad na jeho podnikání má současná situace a jaké změny činí. Ze své pozice zkušeného marketéra nám nasdílel tipy, jak teď přistupovat k marketingu. Bavili jsme se také o strategii a vizi pro jeho FB skupiny a neziskovku pro podnikatele, kterou plánuje rozjet v blízké době.

Živé webináře s hosty na téma PODNIKÁNÍ V DOBĚ KORONAVIROVÉ vysíláme pravidelně každé úterý a pátek od 20 hod. a to FB Podnikavé duše a YT Podnikavé duše. Chcete dostávat upozornění před zahájením našich webinářů? Zaregistrujte se zde:

Záznam z webináře můžete shlédnout zde:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *