O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Pracovní veletrhy

Doba se změnila. Když jsme dříve hledali práci, tak jsme si fyzicky obešli s životopisem pár firem a hned jsme se mohli domlouvat na možných příležitostech. Já tuto dobu zažila při studiu vysoké a díky tomu získala spoustu fajn brigád na přivýdělek. V dnešní době však na toto firmy nemají čas, potřebují v první řadě vidět Váš životopis, aby si o Vás udělali představu a až když usoudí, že pro ně nebudete ztráta času, pozvou si Vás na pohovor, kde se můžete bavit o možných příležitostech. Pracovní veletrhy pak zůstávají jednou z mála možností, kde se můžete seznámit se zástupci firmy a popovídat si o případných možnostech, poznat firmu trochu více zblízka.

Na Vysočině probíhá také pár zajímavých veletrhů, které je dobré si pohlídat. V Třebíči je to veletrh Fortel, který se koná vždy 1x za 2 roky někdy v období květen-červen. Fortel v letošním roce již proběhl, takže další můžeme očekávat v roce 2019. V Jihlavě pak proběhl druhý ročník veletrhu práce dne 12.10. 2017 a my jsme též účastnili (foto výše). Měli jsme možnost se opět setkat s uchazeči a probrat jejich možnosti na trhu a také se seznámit s novými klienty a zahájit s nimi spolupráci. Veletrhy jsou vždy fajn záležitostí na seznámení všeho druhu. Jen nebýt zbytečně ostýchaví a nebát se veletržníky oslovit a ptát se, co nás zajímá.

Další veletrh, který už má v Třebíči tradici nás čeká v příštím týdnu a to je Didacta, která už má v Třebíči dlouholetou tradici. Je to veletrh věnovaný vzdělávání, kde se představují všechny střední školy z Třebíče a okolí a zároveň se zde představují jednotlivé místní firmy. Vstup je zdarma, tak jestli máte čas, tak se přijďte podívat. My zde mít tentokrát stánek nebudeme, ale též se přijdeme asi nakouknout.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *