fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Projekt Byznysženky zahájen

Dne 6. 4. se uskutečnila první informační schůzka žen z Třebíčska, které se zařadily do nového projektu v Třebíči s názvem BYZNYSŽENKY.

Sešly se zde ženy, které již podnikají v různých oborech (poradenství, gastronomie, nákup-prodej, služby v oblasti hledání práce či kosmetické služby), dále ty které o podnikání uvažují do budoucna či teprve hledají svůj nový pracovní směr a také ty, které se chtějí od ostatních podnikatelek inspirovat a dozvědět se nové informace. Pro všechny tyto typy žen je tento projekt určen.

Byznysženky si vytvořily FB uzavřenou skupinu, kde si vzájemně budou sdílet všechny potřebné informace, dokumenty. Všechny členky si vzájemně budou vypomáhat sdílením si zajímavých informací, poradenstvím navzájem, kontakty na potřebné další lidi, sdílením potřebných dokumentů aj. Každá členka má ve skupince vytvořený profil, kde si můžete přečíst její zaměření a z toho vyplývající oblast, se kterou může pomoci ostatním ženám.

Přeji projektu hodně štěstí a vzájemné spolupráce!

Příští schůze byznysženek se uskuteční zřejmě ve čtvrtek 4.5. od 17:30 v Dítě Luny v Třebíči, termín se ještě dolaďuje. Účastnit se bude zkušená účetní, která nám poradí v problematice účetnictví pro živnostníky či obchodní společnosti (s.r.o. apod.)  -kdy je vhodné být živnostník a kdy obchodní společnost, s problematikou stravenek, flexi pasů apod – výhody, nevýhody pro firmy a dále probereme oblast dotací z ÚP na nové zaměstnance – různé dotační tituly, podmínky atd atd.

Skupinka je otevřená novým členům, tak neváhejte ženy a přidejte se k nám!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *