O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Rosteme

Začínali jme fungovat před 1,5 rokem a naším záměrem bylo býti specialisti v HR na Třebíčsku, protože zde tyto služby dlouhodobě chyběly. Postupem času jsme se nadchly myšlenkou býti HR specialisti na celé Vysočině a to je teď směr, kterým se ubírají naše další kroky.

Včera jsme se zúčastnili Veletrhu práce v Jihlavě, kde jsme navázali spolupráci s dalšími klienty z Jihlavska, nově také ze Znojemska, kde mám já konkrétně rodinné vazby a ráda tento úžasný a krásný region zahrnu též do naší působnosti. Též se chceme více rozšířit na Velkomeziříčsko a Žďársko. Ve všech zmíněných regionech hledáme vhodné prostory, které bychom si mohli nárazově pronajímat na pohovory s kandidáty – týká se to Jihlavy, Velkého Meziříčí, Žďáru, Pelhřimova, Znojma. Pokud byste měli nějaký tip, byli bychom za něj rádi. Využívali jsme posledního půl roku kancelář v Jihlavě na Matky Boží, kde pracoval náš externího spolupracovník, ale bohužel spolupráce neprobíhala podle našich představ, tak jsme to ukončili. Pevnou kancelář máte tedy zatím pouze na Třebíčsku, kde budujeme stabilní tým lidí, což se nám ukázalo jako nejlepší varianta a do dalších regionů budeme flexibilně vyjíždět dle potřeb klientů a našich kandidátů.

Začíná nám nová etapa rozvoje, tak nám držte pěsti! Za každé tipy na fajn prostory pro příležitostné pronájmy budeme moc rádi!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *