fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Setkání byznysženek

V pondělí 18.3.2019 se setkaly v naší kanceláři třebíčské byznysženky na workshopu kreativních technik v práci pod vedením Zuzky Dudkové, osobní koučky. Workshop byl moc zajímavý a každá jsme si odnesly spoustu podnětů do vlastních projektů. Zvláště při brainstormingu se ukázalo, jak jsme každá jiná a jak si právě tím můžeme být vzájemně prospěšné, když si sdílíme své různé pohledy na věc. Uvědomila jsme si během skvělého workshopu hned dvě věci:

  • jak je důležité je osobní setkávání a sdílení
  • že chci se Zuzkou natočit rozhovor, kde nasdílí svoje know-how

Právě se na naší FB skupince byznysženky (do které se můžete přidat) domlouváme na další termín setkání a téma, kterému se budeme věnovat.  Zajímá vás oblast cenotvorby, work-life balance, FB a jeho využití v byznysu, založení firmy nebo třeba specifika ženského podnikání? Hlasujte si o téma v naší anketě v uzavřené FB skupině a přidejte se k nám!

Se Zuzkou Dudkovou se teď budu domlouvat na natáčení pro online projekt Podnikavé duše. Rádi bychom s ní natočili rozhovor o jejím podnikání a dále do členské sekce povídání právě o kreativních technikách v práci, které mohou pomoci nejedné podnikavé duši se na svoje nápady a projekty (popřípadě problémy) podívat třeba z jiného úhlu pohledu. Těšte se!

Byznysženky z VysočinyNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *