O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Školení podnikani#socialnisite

V listopadu jsem se zúčastnila úžasného školení www.jaknasite.cz a informace z tohoto školení se vám pokusím co nejlépe zprostředkovat, abyste je mohli použít také při svém (plánovaném) podnikání. Školení vedly zkušené ženy zabývající se na hlavní úvazek právě marketingem na sociálních sítích. Tomu nemůžu ani nechci konkurovat, kdo chcete profi školení, tak doporučuji právě toto jejich školení (www.jaknasite.cz). V rámci tohoto školení budu též školit své kolegyně z personální agentury, tak kdo nemáte vlastní podnikání a zajímá vás to informativně, můžete na našem příkladu sledovat, jak si nastavíme procesy, cílovou skupinu, pravidelné postování apod. Téma podnikání na sociálních sítí si žádá větší časový prostor, proto nabízíme 2 části a podle potřeby pak nabídneme ještě další pokračování.

První část – 11.1.2018, 9:30 – 12:00, kancelář Nového startu – Karlovo nám. 62/51, Třebíč

V první části si shrneme všechny dostupné sociální sítě a jejich sílu a dosah, povíme si o síle příběhu a marketingu, povíme si, proč fungují reklamy známých značek, jak funguje manipulace a emoce v marketingu.
Povíme si o cílových skupinách a personách, o copywritingu (stylu psaní na sociálních sítích). Speciální host: Zuzana Dudková (téma copywritingu).
Podle času se vrhneme na nejsilnější soc. síť – facebook.
Max 10 účastníků. Hlašte se pomocí této události na FB, pokud nebudete moci, tak se odhlašte – apeluji na Vaši poctivost a spolehlivost.
Cena 500 Kč

Druhá část – 17.1.2018, 9:30 – 12:00, kancelář Nového startu – Karlovo nám. 62/51, Třebíč

V druhá části školení týkající se využití sociálních sítích v podnikání se podíváme na jednotlivé sociální sítě podrobně – facebook a jeho reklama, instagram, linkedIn, twitter, youtube. Co stihneme, to stihneme, co nestihneme naplánujeme na další setkání.
Max 10 účastníků. Hlašte se pomocí této události na FB, pokud nebudete moci, tak se odhlašte – apeluji na Vaši poctivost a spolehlivost.
Cena 500 Kč

Účast můžete hlásit na mail: zuzana.zateckova@novystart.comNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *