O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Slavíme 2 roky!

Dne 1. 5. 2018 tomu budou přesně 2 roky, kdy jsme zahájili činnost naší personální agentury. Za tu dobu jsme ušli kus cesty. Začínala jsem sama a dnes jsme ve 3členném týmu (Zuzka, Šárka, Pavla) + máme ještě další praktikantku Stáňu. Spolupracujeme úspěšně s desítkami klientů převážně z Třebíčského regionu, ale též z dalších regionů Vysočiny. Pomáháme uchazečům najít fajn práci podle jejich představ a také pomáháme podnikatelům převážně při rozjezdu.

Naše druhé narozeniny jsme se rozhodli řádně oslavit a v pátek 11. 5. 2018. Celý den od 9:00 do 15:00 budeme k dispozici na osobní konzultaci ZDARMA (naše normální taxa je 1.000 Kč/sezení). Můžeme s Vámi vyladit životopis, sestavit motivační dopis na míru, připravit Vás na pohovor, probrat Vaši aktuální situaci a šance na pracovním trhu, poradit v podnikání. Na poradenství zde budeme k dispozici 3 – Zuzka, Pavla a Stáňa. Můžete si na FB události rezervovat přesný čas v délce 30-60 min., abychom tu byli jen pro Vás!

V odpoledních hodinách máme potom pozvanou cimbálovku CM Kyničan, která nám tu udělá zábavu. Od 17:00 do 20:00 se můžete těšit na CM Kyničan, vínečko, pivíčko a nějaké to drobné občerstvení. Tak se za námi zastavte! Najdete nás na adrese Karlovo nám. 62/51, Třebíč.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *