O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Tvoříme lepší svět aneb podnikání v kostce

Rádi byste se dozvěděli, jak začít podnikat při práci? Nebo plánujete odejít z práce (či již jste bezprizorní) a chtěli byste si založit živnost, rozjet malou firmu? V tom všem Vám můžeme pomoci, jen si budete muset chvíli počkat. V srpnu startujeme realizaci nového projektu právě pro (začínající) podnikatele. Hotový program bude na doméně TVOŘÍME LEPŠÍ SVĚT k dispozici někdy na podzim tohoto roku.

Jedná se o on-line projekt pro (začínající) podnikatele, kde nasdílím všechno svoje know-how, které jsem za ta léta podnikání nasbírala a lopotně jsem se sama musela učit a vše si sama na různých místech a drahých externích školeních zjišťovat.

Shrnu zde své zkušenosti z podnikání jako vedlejší činnosti při zaměstnání (výuka tanců na ŽL), 4 letou zkušenost se založením a vedení spolku (Mateřské centrum Andílek, Okříšky) a poslední 2 roky též podnikání na full time při budování a vedení firmy se zaměstnanci (personální agentura Nový start, Třebíč). Shrnu zde vše, co jsem se za tu dobu naučila, dozvěděla a bude díky tomuto on-line programu k dispozici všem zájemcům. Dozvíte se jak teoretické informace k začátku podnikání, tak též praktické věci potřebné k založení podnikání od oblasti financí, HR, IT nástrojů, marketingu. Vše bude předáváno formou instruktážních videí, rozhovorů s odborníky a článků s potřebnými přílohami. Natočíme též bonusy s ostatními podnikateli, kteří již mají své začátky za sebou a nasdílejí nám také své tipy a rady.

Již fungujícím byznysženkám i byznysmužům🙂nabízím spolupráci na programu právě ve formě natočení bonusových promo videí s vámi, s vaším podnikáním, které poslouží jako bonus tohoto programu a vám jako promo svého podnikání. Zájemci pište na e-mail: zuzana.zateckova@novystart.com.

Ráda bych touto cestou pozvala všechny ženy, které nějakým způsobem souzní s tímto projektem a chtěly by mě na jeho zrodu podpořit, na posvěcovací rituál pro tento nový projekt. Bude se konat v neděli 5. 8. 2018 od 15-18 hod. v kanceláři Nový start, Karlovo nám. 62, Třebíč. Více ZDE.

Tvořme společně lepší svět!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *