fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Web v novém kabátu a angličtině

Po dvou letech fungování našich webových stránek jsme na nich udělali drobné grafické úpravy, aby byly pro uživatele jednodušší a přehlednější. Budeme rádi za zpětnou vazbu, jak se Vám nový web líbí, a zda je zde třeba něco, co Vám chybí, nedává smysl apod. Máme už tunelové vnímání, tak by nás potěšila jakákoli zpětná vazba, která povede k tomu, aby byl web pro VÁS přehlednější.

Mrkněte zde: www.novystart.com

Novinkou také je, že máme celý web a spoustu článků z blogu přeložené do angličtiny a v budoucnu ještě přidáme německý překlad. Anglická verze a hlavně pak úvodní stránka se ještě graficky dolaďuje, ale už teď se můžete mrknout a zhodnotit anglický překlad, o který se nám postarala naše skvělá kolegyňka Stáňa Spencer. Stáni díky moc!

Jestli máte nějaké cizince hledající práci u nás, můžete je na nás bez problémů odkazovat. Rádi jim pomůžeme se na našem pracovním trhu zorientovat a případně jim najít fajn práci.

Mrkněte zde: www.novystart.com/en/

Stáňa nám přeložila také náš popisný druhý web o krásách Vysočiny, který slouží pro turisty a uchazeče, kteří se třeba na Vysočinu chtějí přestěhovat a náš region úplně neznají. Opět budeme rádi za Vaše názory na tento web a překlady, které můžete šířit dál.

Mrkněte zde: www.novystartnavysocine.com/en/

V plánu na další měsíce máme také anglické otitulkování našich videí, které inspirují lidi po celém Česku, a tak budou moci překročit i naše hranice.

V létě budeme realizovat zbrusu nový on-line program pro začínající podnikatele, jedna součást bude právě tvorba a úprava webových stránek, dále natáčení a střih videí (domácích, pracovních). Jestli Vás tato oblast baví a rádi byste se v ní dále vzdělávali, tak to může být skvělá inspirace právě pro Vás!

Těšte se také na rozhovory dalších byznysženek o jejich začátcích podnikání, zdarech i nezdarech. Program bude nabitý inspirací. Už teď se na jeho realizaci těšíme. Pokud byste nám s tím chtěli pomoci, mrkněte na naši nabídku volné pozice: Získejte praxi v HR/marketinguNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *