fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Zahájení nového projektu pro podnikatele

Začátkem srpna jsme odstartovali zahájení našeho nového on-line projektu pro (začínající) podnikatele. Původně jsem ho nazvala „Tvoříme lepší svět“, bohužel dneska jsem se dozvěděla, že nedopatřením mi tuto doménu vyfouknul někdo jiný, i když jsem jí měla rezervovanou. Náhoda? Účel? Krádež nápadu? To se možná časem dozvíme, každopádně s tím již nic neudělám…

Nový LEPŠÍ název

Beru to opět jako výzvu – jako výzvu vybrat nový LEPŠÍ název a s tím mi jistě pomůžete. Název pro projekt, který pomůže začínajícím podnikatelům rozjet jejich snové projekty, založit smysluplné neziskovky, osamostatnit se, ženám lépe plynout v ženskosti i na poli businessu. Napadá Vás nějaký název, který je zároveň volný na serveru domény? Tak mi ho napište do komentů tady, na FB, mailem, kde chcete – aby se ke mně dostal. Pokud si Váš návrh vyberu, náležitě Vás ocením – dostanete celý tento projekt (zhruba 13 placených sekcí) jako dáreček zdarma pro Vás či pro Vaše blízké třeba pod stromeček. Těším se na Vaše nápady!

Projekt „MOMENTÁLNĚ BEZ NÁZVU“ odstartoval svoji tvorbu

V neděli 3. 8. 2018 se konal posvěcovací rituál za účasti mých kamarádek a moc jim děkuji za jejich milá slova a podporu nejen pro mě, ale pro celý tento projekt! Z celého našeho zahajovacího rituálu bude video záznam, který bude součástí podnikatelského programu. Jestli Vás toto téma zajímá, určitě bude později k dispozici.

Hned v pondělí započaly první práce na projektu a pokračujeme každý den dál. Ladíme techniku, dáváme dokupy potřebnou teorii, chystáme a domlouváme termíny rozhovorů s odborníky. Čeká nás nabušený srpen a září. Ale moc nás to s Jančou, mojí pomocnicí (na fotce níže) baví. A vo tom to je… Kéž bychom všichni dělali to, co nás baví!

Mrkněte na naše fotečky z backstage:

Blondýny a technika… a pak že to nejde…naučila jsem se vytvářet webovky, natáček a střihat videa a teď

k tomu přidám aparatutu… proč ne…

před..

a po…Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *