fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Ženský tým není nuda

V lednu nám nastoupila nová posila Pavlína a náš tým funguje už v 5ti lidech, vlastně bych měla říci ženách. Fuu. Řekl by si asi kde kdo. Jak to, že spolu vydržíme a nevytrháme si navzájem vlasy?

Ženský tým – slovo, které vzbuzuje emoce. My ženy to známe moc dobře a každá jsme to jistě zažila, když jsme byly členky ženských týmů, ať už ve škole či v práci, kde nám zrovna nebylo moc dobře. Vládla zde vzájemná nevraživost, soutěživost, závist a pomluvy.  A v tom fakt nikomu není příjemně.

Přitom ženský tým může být společně tak silný, úžasný a podporující! Já jsem opravdu vděčná, že se mi takové týmy daří tvořit. A jaký je můj recept na vybudování soudržného týmu? Hledám si k sobě lidi, kteří mě zaujmou něčím, co já nemám či neumím. Do společného prostoru pak každá vnášíme kousek toho svého a vzájemný respekt. Říkáme si věci otevřeně, porady a většinu témat řešíme společně a ne za zavřenými dveřmi. Na výsledcích naší práce jsme zainteresované všechny stejně, každá máme svoji roli, zároveň je u nás vše propojené a otevřené. Na toto téma jsem napsala článek, kde uslyšíte i moje povídání o Týmové spolupráci.

Nuda u nás není ani při focení 😀

Tým Nový start foto

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *