73
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce73

Změňme přístup k práci

Když jsem natočila a zveřejnila video s názvem Novodobé otroctví, volalo a psalo mi hned několik lidí, co mají dělat, když pracují třeba ve státní správě, práce je už nenaplňuje, ale mají už jen pár let do důchodu, neumí cizí jazyky a v podstatě nic jiného nikdy nedělali. V tomto případě se zajisté nevyplatí měnit zbrkle práci, můžeme však se šéfem probrat jiné možnosti, jiné pracovní úkoly, přechod do jiného oddělení či můžeme celkově změnit přístup k práci, což je asi to nejpodstatnější. A právě na toto téma jsem natočila další vycházkové video.

Makali jste roky pro firmu a oni vám dali vale. Taky možná trávíte v práci mraky času a nemá to konce. Je ale práce to nejdůležitější v našich životech? Co se nám stane, když lehce změníme k práci přístup a budeme si celkově více užívat ŽIVOTA?

Dnešní videjko se věnuje tématu přístupu k práci v zaměstnání, ale principy, o kterých mluvím platí dvojnásob také pro podnikatele, u kterých je udržení linie work-life balance ještě těžší.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *