O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Zuzka Zděnková o pracovní roztříštěnosti

Přinášíme další zajímavý rozhovor s podnikavou duší – Zuzanou Zděnkovou, který jsme natáčeli v září v Praze ve Vršovickém parku.  Zuzka je profesionálkou na oblast neziskovek a do členské sekce nám poskytla moc zajímavý rozhovor o financování neziskovek, profesionalizaci a budování vztahů s dárci pro všechny, kteří neziskovku zakládají či již řídí.

V následujícím videu si povídáme o jejím podnikatelském příběhu, který je charakteristický určitou roztříštěností do více směrů a činností. Někteým z nás holt vyhovuje, když propojujeme více činností dokupy a to vše dokupy tvoří naši práci či podnikání nebo jejich kombinaci. Všímám si, že je toto spíšee ženský princip podnikání, ale to neznamená, že takové nenajdeme též muže. O tom, zda je lepší býti úzce zaměření na jednu činnost nebo spravovat více věcí dokupy jsme psali více v článku Specialista či brouk pytlík?

Mrkněte na příběh Zuzky, která je typickým příkladem lidí, kteří prostě milují slučování více činností dokupy. Jak jí to v reálu funguje? Dá se takto fungovat a vydělat si na živobytí? Jaké principy nám pomůžou, abychom to všechno dokázali ukočírovat? Budeme rádi za Vaše názory, zkušenosti.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *