fbpx 85
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce85

Podnikavé duše a byznysženky

Podnikáte nebo byste rádi podnikali či založili neziskovku? Inspiraci můžete čerpat z našeho on-line projektu PODNIKAVÉ DUŠE. Najdete zde všechny potřebné informace pro Vaše podnikání, pravidelně točíme a sdílíme příběhy mnoha podnikatelů, které sdílí svoje zkušenosti a tipy pro funkční podnikání – inspirujte se!

Jste žena a chtěla byste zkusit podnikat? Nebo již podnikáte a ráda byste se dozvěděla nové informace, sdílela zkušenosti s ostatními? Inspirovala se od ostatních žen podnikatelek? Tak to právě pro Vás jsme vytvořili projekt BYZNYSŽENKYProjekt je určený ženám, které podnikají či se o podnikání nějakým způsobem zajímají, také pro ženy v řídících funkcích např. v neziskových organizacích. Vzájemně se informujeme o všem důležitém, sdílíme si své zkušenosti, znalosti, zveme si odborníky na důležitá témata v oblasti businessu.

Ženské podnikání je specifická oblast. Plníme v životě mnoho rolí a sloučit práci a rodinu není vždy jednoduché. Podnikání nám v tom může hodně pomoci – když ovšem víme, jak na to a nezalekneme se začátku, který někdy není jednoduchý. Vzájemně se můžeme inspirovat, informovat, podpořit, aby šlo vše hladce. Naše komunita funguje převážně na FB, přidejte se k nám do skupinky, může to být pro vás inspirativní. Zhruba 1x za měsíc se pak scházíme většinou 1x měsíčně pondělky od 17:30-20:00 v kanceláři Nový start, kde pak řešíme konkrétní téma. Aktuální pozvánky najdete na našem blogu.