fbpx 85
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce85

Individuální poradenství

Je naše individuální poradenství pro Vás?

  • Hledáte si již dlouhodobě práci a bez výsledku?
  • Posíláte životopis na všechny strany a ve většině případů bez odpovědi?
  • Jste čerství absolventi a hledáte se? Nevíte, co byste chtěli dělat, zda jít dále studovat či si sehnat práci? Jakou práci?
  • Jste na životní křižovatce, kdy jste v práci dlouhodobě nespokojení a už jste se rozhodli tuto situaci řešit?
  • Zvažujete, zda jít pracovat do jiné firmy či si otevřít svoji vlastní živnost / společnost?
  • Váháte, zda máte dostatek zkušeností a prostředků, abyste rozjeli vlastní podnikání?
  • Jste na mateřské/rodičovské dovolené a nevíte, zda Vám bude zaměstnavatel držet místo? Chtěli byste si při rodičovské přivydělávat?
  • Pracujete jako výrobní dělník a chcete to změnit?

Pokud na jednu z následujících otázek odpovíte ANO, tak nás neváhejte oslovit a využijte služeb individuálního personálního poradenství. Jistě si všichni vybavujeme na pár situací v životě, kdy nám jedna rada zachránila život, nasměřovala úplně jinam či nám dala odpověď na otázku, kterou jsme se dlouho trápili.

Zuzana Žatečková

V naší agentuře pracují jenom zkušené personalistky. Personalistky, které mají za sebou stovky výběrových řízení a jsou tak schopné zhodnotit, kde můžete dělat ve výběrovém procesu chyby, upravit s Vámi životopis aj. Inspirovat se můžete také na přednáškách či našich videích, kde se těmto tématům věnujeme. Sledujte náš blog, kam dáváme aktuální informace z přednášek, webinářů apod.

Jak probíhá individuální poradenství?

Pošlete nám svůj životopis a nastiňte nám svůj problém. Domluvíme si osobní schůzku v naší kanceláři, kde se pobavíme o tom Vašem konkrétním tématu. Na místě potom můžeme společně předělat Váš životopis, aby byl zajímavý pro zaměstnavatele, vytvoříme zajímavý motivační dopis. Pobavíme se o tom, co děláte třeba špatně při pohovoru, jak působíte. Odnesete si spoustu konkrétních rad a tipů, námětů k zamyšlení. V případě, že chcete začít podnikat, tak dále můžete využít našich služeb pro začínající podnikatel-ky.

Na individuálním poradenství se Vám bude věnovat naše šéfka Zuzana Žatečková. Věřte, že každá situace má své řešení.

Cena individuálního poradenství: 1000 Kč/ sezení (cca 60-90 min.)