84
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce84

Osobní či Skype pohovor

Co můžete od našeho pohovoru čekat?

Během osobního či Skype pohovoru společně probereme Vaši situaci a pracovní nabídky na Vysočině. Zaměříme se podle Vašeho určení na jednotlivé regiony, které obsluhujeme – Třebíčsko, Jihlavsko, Velkomeziříčsko, Žďársko, Želetavsko, Dačicko aj.

Pohovor trvá nejčastěji okolo 60 min. Budeme k vám upřimní a řekneme vám během tohoto našeho setkání, ve kterých firmách byste měli šanci uspět, můžeme spolu doladit životopis či motivační dopis. Připravíme Vás na osobní pohovor ve firmě.

Pohovory probíhají v naší kanceláři v Třebíči na Karlovo nám. 62/51 v Třebíči. Máme zde také dětský koutek, takže můžete přijít se svým dítkem.

Šárka Sedlářová pohovor

Pohovor po Skype

Upřednostňujeme osobní kontakt, protože ten nic nenahradí, ale chápeme, že budete třeba zrovna časově vytížení nebo jste z daleka, proto můžete využít možnosti vést pohovor po Skype. Je k tomu nutné mít přístup na internet, být zaregistrovaný na Skype a mít k dispozici kameru, abychom se vzájemně viděli. Další možností je připojení přes virtuální schůzku na Hangout od Googlu. Skype připojení má každá naše konzultantka a rádi si s Vámi domluvíme termín. Stačí nám poslat e-mailem Váš životopis s informací, že byste s námi rádi přes skype probrali Vaše možnosti. Pište třeba na: sarka.sedlarova@novystart.com