84
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce84

O nás

Bez práce nejsou koláče. Když máme fajn práci, která nám dává smysl, náš život je hned veselejší. A takovou práci pomáháme lidem najít. 

Skončili jste školu? Vracíte se z rodičovské? Hledáte pracovní změnu? Tak to jste na správné adrese. Můžeme Vám najít práci, kde Vás to bude bavit. Ideálním prvním krokem je poslání vašeho životopisu na náš email a my se s vámi poté spojíme s tím, jaké by tu byly možnosti. A nebojte, naše služby jsou bezplatné.

Zpoplatněné je pouze individuální poradenství, pokud byste si nám objednali na poradenství, kde s vámi můžeme třeba sepsat životopis a motivační dopis na míru, do hloubky pobavit o tom, proč se Vám třeba nedaří najít práci, připravíme vás na pohovor, s naší konzultantkou Zuzkou se pak ještě můžete pobavit o vašem podnikatelském plánu či dalších radostech spojených s podnikáním.

Něco o nás

Jsme jediná a nebojíme se říct také jedinečná personální agentura z Třebíče s dosahem na celou Vysočinu. Spolupracujeme s více než 40ti firmami na Vysočině, kterým hledáme vhodné zaměstnance a kandidátům hledajícím práci zase vhodnou firmu. Jsme takové spojky. Vždy budete zaměstnaní u dané firmy, agenturní zaměstnávání nenabízíme.

Každou firmu jsme navštívili před zahájením spolupráce osobně a pokud Vám budeme doporučovat práci, tak vždy ve firmě, kde bychom sami pracovali. S našimi klienty máme dlouhodobé přátelské vztahy a o volných místech víme spoustu zákulisních informací, které se jen tak z inzerátu nedozvíte.Firmám hledáme nové zaměstnance také za zakázku, takže v našem seznamu volných míst najdete pozice, které nejsou nikde inzerovány. Pokud máme zkušeného kandidáta jsme schopni mu poptat zajímavou příležitost v rámci firem po celé Vysočině.

Pomáháme také začínajícím podnikatelům, podnikatelkám zrealizovat jejich nápad v business. Pro podnikavce právě tvoříme on-line projekt Podnikavé duše, kde se dozvíte všechny potřebné informace (nejen) o startu a rozvoji podnikání.

Pořádáme též přednášky, workshopy na téma Jak být úspěšný na trhu práce a Dělejme práci, která nás bude bavit. Nejčastěji si nás najímají střední školy či organizátoři pracovních veletrhů.

Náš tým

Momentálně jsme tým o 4 ženách, z toho 3 jsme personalistky, se kterými se můžete potkat na osobně na pohovoru a 1 naše kolegyňka je markeťačka. Jsme empatické a dobré vztahy jsou pro nás základem naší práce.  Zároveň stojíme pevně nohama na zemi a jsme schopné velmi dobře a reálně zhodnotit vaše možnosti na trhu práce, či reálnost vašeho podnikatelského záměru.

Pracujeme na zkrácený úvazek, je pro nás důležité skloubit práci a rodinu, tak nám odpusťte naši kratší pracovní dobu v kanceláři (8:30 -15:30). Není pro nás problém se Vám přizpůsobit a domluvit si schůzku i na pozdní odpoledne, jen o tom musíme vědět dopředu a vše si zorganizovat. Často míváme pohovory také přes skype ve večerních hodinách, kdy už je na všechno klid.

Jsme vášnivé propagátorky kratších úvazků, flexibilní pracovní doby, kmenových zaměstnanců, příležitostné home office, fajnové atmosféry v práci a work-life balance. O našich názorech píšeme články, natáčíme videa – stačí mrknou do blogu. Svoje tváře neskrýváme za fotky z fotobanky, ať víte, s kým budete případně jednat.

Zuzana Žatečková 

Zakladatelka a majitelka Nového startu. Přes 13 let se věnuje personalistice, pracovala dlouhá léta na postu personalisty a HR manažera ve výrobní a servisní společnosti. Své zkušenosti z personalistiky zúročuje ve své současné práci a pomáhá lidem hledat zajímavou práci či nasměrovat na novou cestu, pomáhá také začínajícím podnikatelům při rozjezdu podnikání. Na blogu najdete mnoho videí a článků, které píše na rozličná pracovní témata, videa pak najdete na youtube kanále např. zde. Většinou ji potkáte v dlouhých barevných šatech a bosky, je to svobodomyslná žena.

Razí heslo: „Dělejme jen to, co nás baví a co nám dává smysl. Neztrácejme svůj čas, život je krátký.“

Zuzana Žatečková

Šárka Sedlářová 

Zkušená personalistka s více než 12ti lety zkušeností v oboru HR v mezinárodních i českých společnostech. V Novém startu pracuje téměř od samého začátku. A protože dělá práci, která jí baví, snaží se o stejnou spokojenost i u kandidátů, kteří se na nás obracejí. Šárka je prostě gurmán a tak musíme prásknout, že už kažké pondělí ráno ví, jaké budou ve všech restauracích menička na celý týden! Až u nás v personálce se projevil její herecký talent, který můžete posoudit třeba v našem nejúspěšnějším videu, které mapuje pracovní pohovor. Šárka prostě život žije a užívá každé chvíle. A Vám najde práci, kde to budete mít stejně tak 😉

Šárka Sedlářová

Alexandra Kubíčková

Studentka personálního managementu, která k nám přišla původně na výpomoc při škole. Rychle se zapracovala do celé naší činnosti a dnes je právoplatnou členkou našeho HR týmu, takže se s ní můžete setkat i na vašem pohovoru. Je milovnicí pejsků a volný čas tráví na procházkách či výcvikem svého pejska Gigi. Saša tak trošku bojuje celý život s tím, že se po ní chce v hospodě stále občanka, ačkoli má rok do dokončení vysoké. Je to moc milá a fajn holka, bude pro vás výhra ji mít na pohovoru.

Alexandra Kubíčková

Jana Jandová 

Make-up and hair artistka s velkým přesahem do marketingu s námi spolupracuje v rámci své rodičovské dovolené. Podílí se především na tvorbě nového on-line podnikatelského programu Podnikavé duše, pomáhá natáčet a stříhat videa, píše texty. Tak jako baby, tak ani Jana nesedí v koutě. Má malého synka, ale to jí nebrání v tom, aby se dále realizovala v tom, co jí baví a naplňuje. A my jsme za ní moc rádi! Výsledek práce Janči můžete shlédnout ZDE.

Jana Jandová