fbpx 99
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce99

O nás

Bez práce nejsou koláče. Když máme fajn práci, která nám dává smysl, náš život je hned veselejší. A takovou práci pomáháme lidem najít. 

Skončili jste školu? Vracíte se z rodičovské? Hledáte pracovní změnu? Tak to jste na správné adrese. Můžeme Vám najít práci, kde Vás to bude bavit. Naše služby jsou bezplatné. Zpoplatněné je pouze individuální poradenství, pokud byste se potřebovali více do hloubky bavit o tom, proč se Vám třeba nedaří najít práci, jak se připravit na pohovor, nebo se pobavit o vašem podnikatelském plánu a objednáte se k nám na individuální konzultaci.

Něco o nás

Jsme jediná a nebojíme se říct také jedinečná personální agentura z Třebíče s dosahem na celou Vysočinu. Spolupracujeme s více než 40ti firmami na Vysočině, které si pečlivě vybíráme. Každou firmu jsme navštívili před zahájením spolupráce osobně a pokud Vám budeme doporučovat práci, tak vždy ve firmě, kde bychom sami pracovali.

S našimi klienty máme dlouhodobé přátelské vztahy a o volných místech víme spoustu zákulisních informací, které se jen tak z inzerátu nedozvíte.Firmám hledáme nové zaměstnance také za zakázku, takže v našem seznamu volných míst najdete pozice, které nejsou nikde inzerovány. Pokud máme zkušeného kandidáta jsme schopni mu poptat zajímavou příležitost v rámci firem po celé Vysočině.

Pomáháme také začínajícím podnikatelům, podnikatelkám zrealizovat jejich nápad v business. Pro podnikavé ženy jsme zřídili projekt Byznysženky, skupinu žen, které se pravidelně schází a sdílí si své zkušenosti, organizuje potřebná školení, workshopy. Pro podnikavé muže a ženy jsme potom zřídili on-line projekt Podnikavé duše, kde se dozvíte všechny potřebné informace o startu a rozvoji podnikání.

Pořádáme též přednášky, workshopy na téma Jak být úspěšný na trhu práce a Dělejme práci, která nás bude bavit. Nejčastěji si nás najímají střední školy či organizátoři pracovních veletrhů.

Náš tým

Momentálně je nás 5 v týmu. Jsme empatické a dobré vztahy jsou pro nás základem naší práce.  Zároveň stojíme pevně nohama na zemi a jsme schopné velmi dobře a reálně zhodnotit vaše možnosti na trhu práce, či reálnost vašeho podnikatelského záměru. Gro našeho týmu tvoří zkušené personalistky z firem Zuzka a Šárka. Dále máme v týmu na výpomoc Sašu a Janu, která nám pomáhá s focením, videi a hlavně projektem Podnikavé duše.

Pracujeme na zkrácený úvazek, abychom dobře skloubily práci a rodinu, tak nám odpusťte naši kratší pracovní dobu v kanceláři (8:30 -15:30), není pro nás problém se Vám přizpůsobit a domluvit si schůzku i na pozdní odpoledne, jen o tom musíme vědět dopředu a vše si zorganizovat. Hodně pracujeme přes skype, pohovor ve večerních hodinách není problém domluvit.

Jsme vášnivé propagátorky kratších úvazků, flexibilní pracovní doby, kmenových zaměstnanců, příležitostné home office, fajnové atmosféry v práci a work-life balance. O našich názorech píšeme články, natáčíme videa – stačí mrknou do blogu. Svoje tváře neskrýváme za fotky z fotobanky, ať víte, s kým budete případně jednat.

Zuzana Žatečková 

Zakladatelka a majitelka Nového startu. Přes 12 let se věnuje personalistice, pracovala dlouhá léta na postu personalisty a HR manažera ve výrobní a servisní společnosti. Své zkušenosti z personalistiky zúročuje ve své současné práci a pomáhá lidem hledat zajímavou práci či nasměrovat na novou cestu, pomáhá také začínajícím podnikatelům při rozjezdu podnikání. Na blogu najdete mnoho videí a článků, které píše na rozličná pracovní témata, videa pak najdete na youtube kanále např. zde.

Razí heslo: „Dělejme jen to, co nás baví a co nám dává smysl. Neztrácejme svůj čas, život je krátký.“

Zuzana Žatečková

Šárka Sedlářová 

Zkušená personalistka s více než 12ti lety zkušeností v oboru HR v mezinárodních i českých společnostech. V Novém startu pracuje téměř od samého začátku. A protože dělá práci, která jí baví, snaží se o stejnou spokojenost i u kandidátů, kteří se na nás obracejí. Šárka je prostě gurmán a to v pracovním i soukromém životě. Prostě život žije a užívá každé chvíle. A Vám najde práci, kde to budete mít stejně tak 😉

Šárka Sedlářová

Alexandra Kubíčková

Studentka personálního managementu, která k nám přišla na výpomoc s online projektem pro podnikatele Podnikavé duše.  Rychle se zapracovala také do oblasti náborů a dnes je právoplatnou členkou našeho HR týmu, takže se s ní můžete setkat i na vašem pohovoru. Je milovnicí pejsků a volný čas tráví na procházkách či výcvikem svého pejska Gigi.

Alexandra Kubíčková

Jana Jandová 

Make-up and hair artistka s velkým přesahem do marketingu s námi spolupracuje v rámci své rodičovské dovolené. Podílí se především na tvorbě nového on-line podnikatelského programu Podnikavé duše, pomáhá natáčet a stříhat videa, píše texty. Tak jako baby, tak ani Jana nesedí v koutě. Má malého synka, ale to jí nebrání v tom, aby se dále realizovala v tom, co jí baví a naplňuje. A my jsme za ní moc rádi! Výsledek práce Janči můžete shlédnout ZDE.

Jana Jandová