76
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce76

Osobnostní diagnostika

Někdy nám na pohovoru dělá potíže vyjádřit to, jací vlastně jsme. Kolikrát se v sobě ani sami nevyznáme, tak je potom obtíž to ještě vysvětlovat někomu dalšímu a ještě pak na pohovoru, kde se chceme ukázat tak trochu v lepším světle. No, a co s tím?

Každý jsme dostali do vínku něco jiného. Někdo je výřečnější a umí se prodat, jiný je zase introvertnější a umí se zaměřit na detail. Nic není špatně. Nikdo nejme mimo normu.. Jaká by taková norma vlastně byla? Ve světě, ve firmách i v podnikatelském prostředí je potřeba všech osobností a povah lidí, kteří společně tvoří celek, který se vzájemně doplňuje a navzájem se inspiruje. A jak tedy zjistit, jací vlastně jsme? Jak to popsat do slov, skupin, typů osobnosti?

Narazili jsme na fajn osobnostní diagnostiku, kde se můžete sami sebe zdarma otestovat a sdílíme ji s Vámi. Je to už stará, prověřená psychologická diagnostika rozdělená na 16 hlavních typů osobností, která podle nás fakt sedí. Všechny u nás v Novém startu jsme se otestovaly a dost se u toho zasmály, jak to fakt sedí.

Koukněte na obrázek na 16 typů osobností. Jaký typ osobnosti asi jste právy Vy? A bude Vám to sedět s konečným výsledkem z dotazníku? Zkuste si to schválně vyplnit, zabere to 5-10 min. a dozvíte se o sobě zajímavosti. Nic za to nedáte, je to zdarma. Napište nám pod náš blogový článek Jaká jsme osobnost? co Vám vyšlo.. jsme fakt zvědavé, jestli Vám to taky sedí.. Sdílíme tam také svoje výsledky

Test najdete zde: OSOBNOSTNÍ DOTAZNÍK

A zde jsou jednotlivé typy:

Osobnostní dotazník

 

Osobnostní dotazník