75
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce75

Životopis On-line

Náš formulář na vytvoření životopisu vás provede, abyste vyplnili všechny potřebné informace, které by v životopise neměly chybět. Jediné povinné pole je e-mailová adresa, na kterou Vám bude ihned po vyplnění poslán vypracovaný životopis v pdf formátu.  Životopis dále můžete používat dle svých potřeb a přání.

Doporučujeme vložit fotografii, fotografie se uloží přímo do formuláře životopisu. Pokud ji nepřiložíte, tak se na jejím místě v životopise zobrazí malý křížek. V sekci „vzdělání“ a „pracovní zkušenosti“ jdou uložit pouze 4 události, ale to plně postačuje. Vypisujte zde pouze poslední pracovní zkušenosti či vzdělání od nejnovějšího po nejstarší – takto se zobrazí také v životopise a to je nejpřehlednější forma pro čtenáře. Datumy vyplňujte ideálně ve formátu 04/2016 – 03/2017 (zaměstnavaté mají rádi, když se uvádějí nejen roky, ale také měsíce).

Osobní údaje

Vzdělání

Pracovní zkušenosti

Jazykové znalosti

Počítačové dovednosti

Řidičský průkaz

Další dovednosti a znalosti

Zájmy

Mediální přílohy

Přiložte Vaši fotografii / portrét (max. velikost 800x800px)

Přiložte další fotografii, certifikace nebo osvědčení


ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle našich zásad Zpracování osobních údajů dle GDPR i pro potenciální oslovení s nabídkou práce v budoucnu.