fbpx 100
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce100

Jak hledat práci s pracovním omezením?

Vracíte se z rodičovské či máte třeba invalidní důchod a jste díky tomu dost pracovně omezeni. Jak žádat v těchto případech o práci, abychom zaměstnavatele neodradili? Více v našem videu.

Psychologická vsuvka

Všechna omezení jsou jenom v naší hlavě, ve videu jsem nezmínila ještě jeden velmi pozitivní případ, kdy se k nám hlásila uchazečka, pečující o malé dítě. Byla nabízenou prací tak nadšená, že překonala všechny omezení a překážky, které by jí stály v cestě. Kvůli zajímavému projektu si domluvila hlídání na dítě, bude za prací denně cestovat, pozastaví si živnostenský list a další činnosti. Tomu říkám přístup. A takovýto přístup vždy zaměstnavatelé ocení a budou z takového uchazeče právem nadšeni.

Často se ve svých omezeních tzv. rochníme. Cítíme se jako chudáci. Jaká je na světě nespravedlnost. Nikdo nás do práce nechce. Ano, můžeme v tomto stavu setrvávat a ujišťovat sami sebe, že všechno je špatné a my jsme chudáci a nebo máme možnost jít do akce přes své omezení a dělat to, co nás baví. Kde je vůle, tam je i cesta…Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *