61
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce61

Reference

Dobrý den, moc děkuji za najíti práce, která mě moc baví a naplňuje. Nový start moc doporučuji, protože ke každému klientovi mají osobní přístup a jsou velice profesionální.

Zuzka | Personalistika

Přístup paní Žatečkové je profesionální, ale lidský a velmi empatický. Hledala jsem zaměstnání v době, kdy jsem neměla dokončenou školu a jednalo se o můj úplně první pracovní zkušenost. I přesto mi paní Žatečková dodala odvahu a sebevědomí a pomohla mi se připravit na pohovor. Nastoupila jsem do velmi příjemného kolektivu a práce mě velmi baví a není pro mě stereotypní.
Moc Vám děkuji za Váš přístup a za pomoc.

Martina Koprová | Finanční účetní

1

Petra Geržová | Junior programátor

Za sebe mohu říci, že kontakt na nové zaměstnání od Nového Startu, byl fakt bleskový, během 2 dnů mi byly poslány několikery nabídky a do 14i dnů jsem měl novou smlouvu.
Takže mohu tyto služby doporučit všem, kdo shání nějaké zaměstnání, výborná komunikace a příjemné jednání s klientem.

Pavel Cidlík |

Rychlá a bezproblémová komunikace, děkuji za zprostředkování práce.

Michal L | Nákupčí

Dobrý den, moc děkuji za Vaše rady, OPRAVDU SI TOHO MOC VÁŽÍM, OTEVŘELA JSTE MI OČI, určitě toho využiji.

BUDU RÁD ZA VAŠE DALŠÍ VIDEA.

PŘEJI VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ, JELIKOŽ Z VAŠICH RAD NA YOUTUBE ČERPÁM.

S POZDRAVEM
FRANTIŠEK

František |

Díky agentuře jsem získala pěknou práci ve chvíli, kdy jsem si nevěřila a hledala nižší pozice. Paní Žatečková mě podpořila a pomohla s hledáním lepší práce. Děkuji moc

Aneta | Zákaznická kvalita

Díky agentuře Nový start jsem dostal informace o pozicích u místních firem, které jsem běžně na pracovních serverech neviděl. Společně jsme vybrali dostupné možnosti a z nich jsem následně zvolil zaměstnání, které mi sedí nejvíc.

Petr Korec | Vývojář

Přátelské a profesionální zárověň. Takto bych okomentovala přístup v agentuře Nový Strat. Já jsem měla možnost jednat s paní Sedlářovou, jejíž přístup dodává člověku novou energii a velkou motivaci. Právě díky paní Sedlářové a agentuře Nový Start, mám možnost pracovat ve skvělé firmě, na pozici, která mne naplňuje a kde se práce stává mým koníčkem.
Na své pozici se velmi často setkávám s různými pracovními agenturami, a mohu říci, že Nový Start je pro mne absolutní jedničkou v oboru!

Truhlářová Petra | HR Specialista

Profesionální a přátelský tým s chutí dělat svoji práci naplno a hlavně efektivně. V regionu Třebíče a okolí opravdu bezkonkurenční. Chválím a do budoucna přeji mnoho dalších, podobně spokojených klientů.

ing. Jaroslav Suchna | Manažer zahraničního obchodu

Příjemné a profesionální jednání, vysoce kvalitní informovanost a starost o klienta při hledání nové výzvy dle představ. Milé překvapení byla šíře nabídky a množství spolupracujících společností v Kraji Vysočina s touto agenturou. Mohu jedině doporučit...

Jan S. | Purchasing Team leader DME / Milacron

Děkuji za příjemné jednání i vstřícný přístup při hledání nového místa.

Milan Nováček | Vývojový konstrukter

Jelikož je mi 22, neměl jsem žádné zkušenosti s programováním kromě znalostí, které jsem se sám naučil tak jsem neměl moc velkou šanci najít si sám práci v tomto oboru. Paní Sedlárovou a paní Pěnčou napadlo, že bych mohl zkusit štěstí a jít na pohovor do Productoo na pozici tester aplikací. Druhý den po pohovoru v Productoo jsem měl práci ne jako tester ale jako programátor. Děkuji paní Sedlářové a paní Pěnčové za ochotu, pomoc při hledání zaměsnání a domluvení pohovoru.

Pavel K. | PHP programátor, Productoo

Dlouho jsem se zabýval myšlenkou, jaký si vybrat obor po 23 letech strávených v bankovnictví a financích (10 let jsem řídil bankovní pobočky). Sám jsem si neuměl poradit. Když mě oslovila Pavla Pěnčová, kterou jsem před lety přivedl na jednu pobočku banky, kterou jsem řídil, byl jsem pro setkání. Společně se Šárkou Sedlářovou mi představily pozici, kde jsem od první chvíle cítil, že by to mohlo být to pravé. Nemýlil jsem se. Díky za Vaši skvěle odvedenou práci a přeji Vám jen to nejlepší:)

Martin Fiala | Manažer klientského centra - zájezdy.cz

Hledala jsem po skončení rodičovské dovolené práci, Zuzka se mě ujala a nabídla mi práci pro mě vhodnou dle životopisu i mých potřeb. Krátce po konzultaci v Novém startu se mi ozvali z firmy a přijali mě. Nyní jsem ráda, že mám práci, kterou mohu skloubit s osobním životem krátce po rodičovské dovolené a to díky Novému startu. Všechno šlo rychle a s úsměvem. Zuzce a firmě Nový start tímto moc děkuji.

Lenka | Account Analyst/Mann+Hummel

Chtěl bych moc poděkovat paní Žatečkové za profesionální přístup a cenné rady při hledání zaměstnání. Individulání konzultace mě jen utvrdila v mém rozhodnutí změnit zaměstnání. Pomoc při výběru nové vhodnější pozice byla neocenitelná, vše dopadlo nad očekávání.

Radek M. | test engineer

Jsem v nové práci chvilku, ale baví mě. Je toho hodně na naučení, ale s tím se poperu :-). Moc děkuju za pomoc při hledání nové práce a za dobře vedený pohovor.

Bc. Michaela Hanáková | Technolog, Agrimex

Musím poděkovat za velmi profesionální jednání. Byl jsem příjemně překvapen zájmem o klienta a snahu najít práci dle představ.

Jaroslav Vala | Projektant elektro

Příjemné jednání, dobrá informovanost i zájem o klienta. Děkuji za pomoc pro nalezení nové výzvy a zajímavé pozice.

Petr Petz |

Opustit komfortní zónu a najít odvahu ke změně zaměstnání Vám nikdo nepomůže. Když už se ale rozhodnete, v hledání nových možností Vám může pomoct agentura Nový Start, stejně jako pomohla mě. Původní nedůvěra k agenturám byla neopostatněná, tuto mohu jen doporučit, přijemné a profi jednání...

František Tejkl | PBS POWER EQUIPMENT

V agentuře panuje velice profesionální přístup a rychlé jednání, mohu jen doporučit, mé zkušenosti jsou pouze pozitivní, agentuře přeji hodně dalších úspěchů

Tereza Bendova | Nákupčí

Profesionálně odvedená práce, skvělá informovanost a starost o své klienty.

Ing. Lukáš Jelínek | Sigma Group spol. s r.o.

Děkuji za ochotu i čas a velice milé, přátelské a profesionální jednání. Z mnoha personalistických agentur je tato na samotné špičce, hlavně jejich starostí a péčí o klienty.

Jakub Staněk | IT Technician 1st level

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za profesionálně vedený pohovor a doporučení na technicky náročnou, ale atraktivní pozici.
Ing. Lubor Michálek

Ing. Michálek Lubor | Specialista zákaznické kvality

Reference z Facebooku