fbpx
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Hledám zaměstnance

Firmám nabízíme především službu zprostředkování vhodných pracovníků na jejich volná pracovní místa. Zaměřujeme se převážně na vyhledávání THP pozic a pozic středního a vyššího managementu, stejně tak se vám snažíme vypomoci i při náborů pracovníků na dělnické pozice. Nenabízíme službu agenturního zaměstnávání, kandidáty na dělnické pozice či brigády Vám rádi zprostředkujeme.

Najdeme Vám dle požadavků:

  • THP pracovníky do různých oblastí
  • Manažery v nižším a středním managementu
  • Pracovníky na dělnických pozicích
  • Brigádníky

Proč byste si měli vybrat právě  nás?

Jsme profesionálky a zkušené personalistky pohybující se na pracovním trhu na Vysočině přes 10 let. Máme zkušenosti z výrobních podniků i služeb, dokážeme tedy chápat Vaše potřeby, požadavky na kandidáty, máme za sebou nastavování HR procesů ve firmách a víme, co funguje a co ne.

Jsme důvěryhodní díky svým zkušenostem a osobitým přístupem. Používáme moderní technologie náboru. Na sociálních sítích jsme jako ryby ve vodě. Mluví za nás obsáhlá databáze uchazečů a to, že nás oslovují zajímaví kandidáti z prestižních firem, kteří touží po nové pracovní výzvě. Meziregionově dále spolupracujeme s dalšími personalisty či headhuntery, kteří jsou odborníci na další regiony.

Pojďme se stát partnery na poli HR, pomůžeme Vám najít správné lidi, kteří budou efektivní a zapadnou do Vaší firemní kultury.

Tým Nový start

Podrobnější informace o jednotlivých konzultantkách najdete v záložce o nás.

HR poradenství

Možná Vaše firma nemá zkušeného personalistu a tak se v této oblasti trochu plácáte. Dle našich zkušeností je dobrých personalistů opravdu jako šafránu. Ono zpracovávat podklady pro mzdy dokáže kdekdo, ale mít ve firmě odborníka, který umí psát zajímavé pracovní inzeráty, které zaujmout ty nejlepší uchazeče nebo třeba nastavit benefitní systém ve firmě, aby byl motivační pro zaměstnance, to už jen tak někdo neumí. V těchto oblastech máme letité zkušenosti a převážně pak menším firmám pomáháme v rámci náborového procesu pomáhat dobře nastavit aji ostatní HR záležitosti nebo si nás můžete objednat na individuální poradenství. Můžete být i zdaleka, spojíme se přes Skype.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Potřebujete pomoci s náborem nebo dalšími HR tématy? Zkontaktujte naši šéfku Zuzanu Žatečkovou (tel. +420 775 080 805) s vašimi požadavky. Posléze si vykomunikujeme základní věci a domluvíme se na dalším postupu, který se různí podle firmy, situace, Vašich představ. Pobavíme se o našich podmínkách a provizi za naše služby, u náborového procesu je to velmi individuální podle náročnosti náboru. Naše taxa za individuální poradenství je pak 1.000 Kč/hod.

Zuzana Žatečková