74
O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura
Nabídka práce74

Hledám práci

Hledáte práci na Vysočině? Tak to jste na správné adrese! Specializujeme se jednotlivé regiony Vysočiny.  Na našem webu v sekci Pracovní příležitosti naleznete volná pracovní místa od dělnických až po manažerské posty pro jednotlivé regiony po Vysočině.

Využijte rychlé volby regionu:

Zuzana Žatečková

Pokud máte zájem o více informací na nějakou z našich otevřených pozic, pošlete mi svůj životopis, my se s Vámi spojíme a povíme si podrobnosti dané pozice, případné dalších míst, na které byste se mohli hodit. Dozvíte se od spoustu zákulisních informací o dané pozici, firmě, pomůžeme Vám připravit se na pohovor či trochu upravit životopis, pokud by Vám to mohlo ve výběrovém řízení pomoci.

Pokud jste nenašli nic zajímavého v aktuální nabídce, tak nám neváhejte poslat životopis i tak na blint, spojíme a probereme případné možnosti. Můžete být v naší databázi až 3 roky pro případ hledání příležitosti pro Vás na míru. Životopisy posílejte na mail: zuzana.zateckova@novystart.com

Diskrétnost je zaručena

Denně se stýkáme s kandidáty, kteří se poohlíží po jiné práci, ale mají strach, aby se to nedozvěděl jejich současný zaměstnavatel, kdyby jim to náhodou nevyšlo. V této situaci je naopak ideální hledat práci přes nás, protože pro nás je právě diskrétnost této situace na prvním místě. Vaše data odhalíme pouze firmám, které dopředu schválíte. Žádné úniky dat či informací se u nás nedějí. Zakládáme si na dobrém jménu a jsme GDPR friendly

U nás najdete pracovní nabídky, které jinde nenajdete

Na Vysočině je spousta menších a středně velkých společností, které nemají personální oddělení a výběrové řízení tak přenechávají kompletně nám. Najdete tak u nás proto také nabídky, které nejsou jinde vůbec inzerované. V rámci osobní schůzky u nás v kanceláři či po skype s Vámi probereme všechny pracovní možnosti, které se Vám nabízejí v daném regionu.

Nejsme agenturní zaměstnavatel. Jsme schopni Vám zprostředkovat práci také na dělnické posty, ale zaměstnaní budete vždy u dané společnosti. Se systémem agenturního zaměstnávání nesouhlasíme, proto tuto službu neposkytujeme. My jsme zprostředkovatelé. Personální agentury se dost často házejí do jednoho pytle a málo kdo zná rozdíly, proto jsme vše shrnuli do článku Agentury práce a jejich financování.

Pokud máte zájem o hlubší rozbor vašeho dalšího pracovního směřování – např. se vám nedaří dlouhodobě najít práce, či chcete udělat totální pracovní změnu nebo třeba přemýšlíte nad založení živnosti, firmy – pro tyto případy nabízíme službu individuálního poradenství.

Připravili jsme pro Vás tipy

V sekci tipy najdete návod na tyto oblasti:

Možná spadáte také do jedné ze znevýhodněných skupin na trhu práce, připravili jsme tedy ještě tipy pro ty z vás, co:

Spoustu dalších tipů pak najdete na našem blogu či na našem youtube kanále.