O životě na vysočině volná pracovní místa do mailové schránky
personální agentura

Hledám práci

Na našem webu v sekci Pracovní příležitosti naleznete volná pracovní místa, na které nám můžete přímo reagovat a poslat Váš životopis případně další materiály (motivační dopis, diplom, certifikáty aj.). Poté se s Vámi spojíme a povíme si podrobnosti dané pozice, případné dalších míst, na které byste se mohli hodit. Dozvíte se od spoustu zákulisních infomací o dané pozici, firmě, pomůžeme Vám připravit se na pohovor. Pokud jste nenašli nic zajímavého v aktuální nabídce, tak nám neváhejte poslat životopis na blint, i tak se s vámi spojíme a probereme případné možnosti.

Diskrétnost je zaručena

Denně se stýkáme s kandidáty, kteří se poohlíží po jiné práci, ale mají strach, aby se to nedozvěděl jejich současný zaměstnavatel, kdyby jim to náhodou nevyšlo. V této situaci je naopak ideální hledat práci přes nás, protože pro nás je právě diskrétnost této situace na prvním místě. Vaše data odhalíme pouze firmám, které dopředu schválíte. Žádné úniky dat či informací se u nás nedějí. Zakládáme si na dobrém jménu.

U nás můžete najít pracovní nabídky, které jinde nenajdete

Na Třebíčsku je spousta menších a středně velkých společností, které nemají personální oddělení a výběrové řízení tak přenechávají kompletně nám. Najdete tak u nás proto také nabídky, které nejsou jinde vůbec inzerované. V rámci osobní schůzky u nás v kanceláři či po skype s Vámi probereme všechny pracovní možnosti, které se Vám nabízejí v daném regionu.

Nejsme agenturní zaměstnavatel. Jsme schopni Vám zprostředkovat práci také na dělnické posty, ale zaměstnaní budete vždy u dané společnosti. Se systémem agenturního zaměstnávání nesouhlasíme, proto tuto službu neposkytujeme. My jsme zprostředkovatelé. Personální agentury se dost často házejí do jednoho pytle a málo kdo zná rozdíly, proto jsme vše shrnuli do tohoto článku.

Pokud máte zájem o hlubší rozbor vašeho dalšího pracovního směřování – např. se vám nedaří dlouhodobě najít práce, či chcete udělat totální pracovní změnu nebo třeba přemýšlíte nad založení živnosti, firmy – pro tyto případy nabízíme službu individuálního poradenství.

Jsme baby / animal friendly

V naší kanceláři je umístěný dětský koutek, proto se rodiče nemusí obávat přijít se svými malými dětmi. Můžete také přijet s kočárkem a pejsci mají u nás také vstup povolen.